Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich - Witaj na stronie startowej

Strona Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.

OVERVIEW

This web page gimnazjum-trabki.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have probed sixteen pages inside the web site gimnazjum-trabki.pl and found twenty-two websites interfacing with gimnazjum-trabki.pl.

GIMNAZJUM-TRABKI.PL RANKINGS

This web page gimnazjum-trabki.pl is seeing varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for gimnazjum-trabki.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum-trabki.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum-trabki.pl

Żukczyn - Strona główna

WHAT DOES GIMNAZJUM-TRABKI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum-trabki.pl Mobile Screenshot of gimnazjum-trabki.pl Tablet Screenshot of gimnazjum-trabki.pl

GIMNAZJUM-TRABKI.PL HOST

Our web crawlers revealed that a lone page on gimnazjum-trabki.pl took four thousand two hundred and eighty-four milliseconds to load. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
194.181.15.25

WEBSITE IMAGE

I found that gimnazjum-trabki.pl is operating the Apache server.

PAGE TITLE

Strona Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.

CONTENT

This web page had the following on the web site, "Jak wyglądał patron trąbkowskiego Gimnazjum? Wit Stwosz, który znał króla osobiście, przedstawił na płycie nagrobnej realistyczny portret Kazimierza." Our analyzers saw that the web site said " Badania szczątków kostnych przeprowadzane w 1973 roku." The Website also said " Zapraszamy do naszej galerii! Zobacz jak nasz szkoła była budowana, zdjęcia z dawnych lat, zdjecia ze spotkań ze znanymi ludźmi, z wycieczek. W galerii można także zobaczyć aktualne fotorelacje z życia szkoły. Informujemy, że od kwietnia 2017 roku. WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLASY III." The website's header had gimnazjum as the most important optimized keyword. It is followed by trąbki, wielkie, and kazimierz which isn't as ranked as highly as gimnazjum. The next words gimnazjum-trabki.pl uses is jagiellończyk. kazimierza was included and will not be viewed by web crawlers.

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Gimnazjum im. ks. Wacława Rabczyńskiego w Wasilkowie

Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej

Ocena jakości pracy szkoły - Edukacyjna Wartość Dodana. Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,. Pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju,. Serdecznych spotkań w gronie rodziny. Zamiast podróżować po regionie, szukając idealnej szkoły nasza młodzież miała możliwość w jednym miejscu zapoznać się z ofertą edukacyjną aż 27 szkół ponadgimnazjalnych . Etap I - U boku .

Home - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie im. św. Edyty Stein

Rocznica wybuchu II wojny światowej - apel. Turniej piłki nożnej - Tarnowskie Góry. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego - apel.

Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu

Zakończenie działalności Publicznego Gimnazjum im. Z dniem 1 września 2017r. Jana Kochanowskiego w Zwoleniu zostaje włączone do Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu. Uczniom klas gimnazjalnych przypominamy, że podczas uroczystości obowiązuje strój odświętny, w kolorach biało-czarnym lub biało-granatowym.

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Żychlinie

W środę 14 lutego 2018 roku w bibliotece Zespołu Szkół Nr 1 w Żychlinie każdy wypożyczający książkę otrzymywał w bibliotece harmonijkowe serduszko z sentencją o miłości. Uczniowie chętnie wybierali dla siebie serduszkową wróżbę i czytali wybrane cytaty. MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNY. Wyniki konkursu geograficznego , Podróżować palcem po mapie.